Stomatolog estetyczny Katowice

Stomatologia estetyczna Katowice do szansa na piękniejszy uśmiech. Dzięki nowoczesnym, dopasowanym do indywidualnych możliwości i wymagań pacjentów usługom i technologiom, można pożegnać się z ograniczającymi kompleksami.

Spontaniczny uśmiech bez wstydu

Jeśli nasze zęby nie są na tyle ładne, by je pokazywać podczas śmiania się, to konsekwencją jest to, że hamujemy się w różnych sytuacjach ze swoimi spontanicznymi reakcjami. Jest to dość nienaturalne i kłopotliwe, dlatego warto pomyśleć o rozwiązaniu problemu. Mnóstwo osób poprawia estetykę swojego uśmiechu w mniej lub bardziej inwazyjny sposób.

Stomatologia estetyczna katowice to idealny wybór dla tych, którzy liczą na profesjonalizm i świetne efekty. Każdy pacjent jest traktowany indywidualnie i może liczyć na to, że dentysta estetyczny zaproponuje mu rozwiązanie pozwalające poczuć się atrakcyjniej. Dość popularnym sposobem poprawienia koloru zębów, a także udoskonalenia ich kształtu, jest założenie licówek. Dobrze założone licówki mogą utrzymywać się na zębach nawet przez dziesięć lat. Jednak nie wszystkie są równie wytrzymałe, a o ich trwałości decyduje przede wszystkim materiał, z którego zostały zrobione.

Licówki kompozytowe czy porcelanowe?

O tym, czy wskazane jest założenie licówek i czy zęby są gotowe do takiego zabiegu, musi zdecydować dentysta. Jeśli nie ma przeciwwskazań, czyli na przykład próchnicy lub zbyt dużych wypełnień, dentysta decyduje o tym, który materiał będzie w danym przypadku najlepszy, choć często pacjent ma do wyboru więcej niż jedną opcję.

Licówki kompozytowe Katowice to propozycja dla osób, które chcą cieszyć się bielszym uśmiechem i nieco skorygować kształt zębów. Ich cena jest niższa niż ta, z którą trzeba się liczyć, decydując się na licówki porcelanowe Katowice. Jednak należy mieć na uwadze, że licówki porcelanowe są znacznie trwalsze i trudniej je przyciemnić przez spożywanie produktów takich jak kawa czy wino. Ponadto, w przeciwieństwie do licówek kompozytowych, można zakładać je także na zęby trzonowe.

Wysoka estetyka uśmiechu i większa pewność siebie warte są tego, by zdecydować się na licówki kompozytowe Katowice lub licówki porcelanowe Katowice. Taka inwestycja w swój wygląd zawsze się opłaca!

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Zdrowie