Podkłady do twarzy – który produkt najlepiej wybrać?

Jak uzyskać efekt gładkiej, pięknej cery? Kluczem do sukcesu jest dobrze dobrany podkład. Kosmetyk ukryje niedoskonałości i ujednolici koloryt cery, sprawi, że skóra będzie wyglądała na zdrową i zadbaną. Przy okazji podkład utrwali inne kosmetyki kolorowe i przedłuży trwałość całego makijażu. Jak wybrać podkład najlepszy dla siebie?

Czym się różnią dostępne na rynku podkłady do twarzy?

Podkład pełni ważną funkcję – wygładza, wyrównuje koloryt, kryje niedoskonałości. Jest rodzajem bazy pod resztę kosmetyków, dlatego zaleca się jego stosowanie nie tylko w makijażu na większe okazje, ale i na co dzień. Dobrze dopasowany do cery potrafi zmienić ją nie do poznania: sprawić, że będzie wyglądała na gładką, zdrową i młodą.Podkłady do twarzy oferowane przez firmy kosmetyczne różnią się pod wieloma względami. Występują w szerokiej gamie kolorystycznej, ale też mają różne właściwości. Niektóre matują i zapobiegają błyszczeniu się cery, inne nawilżają i dostarczają cerze witamin.

Czym się kierować przy wyborze podkładu?

Aby podkład wyglądał naturalnie i korzystnie wpływał na stan skóry, musi zostać do niej dobrze dopasowany. Po pierwsze, nie może od niej odbiegać kolorem. Przed zakupem kosmetyku warto przetestować różne odcienie i wybrać ten najbardziej odpowiedni pod względem jasności i tonu. Latem, kiedy skóra jest opalona, warto dopasować do niej także podkład.Inne cechy, na które warto zwrócić uwagę, to rodzaj cery, której jest dedykowany produkt. Cera sucha wymaga lekkiego, nie obciążającego podkładu, który nie będzie podkreślał suchych skórek. Certa tłusta – takiego, który skutecznie ograniczy błyszczenie. Skóra z dużą ilością niedoskonałości – podkładu mocno kryjącego.

Gdzie szukać podkładów do twarzy renomowanych marek?

Trwałe, łatwe w aplikacji i naturalnie wyglądające podkłady do twarzy oferują przede wszystkim doświadczone, cieszące się uznaniem większości kobiet firmy kosmetyczne. Ich produkty można kupić w dobrze wyposażonych drogeriach stacjonarnych, ale także w sieci, gdzie wybór często jest większy, a ceny niższe.Podczas zakupów należy zachować czujność – uważnie czytać zalecenia producenta, sprawdzić odcień, a w razie wątpliwości najpierw zamówić testery kilku kolorów.

Podkłady do twarzy dostępne są w ofercie Kosmetykizameryki.pl.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda