Kolory paznokci na jesień 2020 – przegląd światowych trendów!

Świat ozdabiania paznokci nie różni się zbytnio od innych nurtów modowych – również i tu znajdziemy określone trendy, którymi kierują się projektanci w danym sezonie. Oczywiście, nie warto podążać za nimi za wszelką cenę, ale mogą one posłużyć jako kreatywna inspiracja, którą wykorzystamy na własny sposób. Jakie kolory paznokci będą najmodniejsze jesienią tego roku?

Arystokratyczny styl – ciemne, głębokie barwy

Ten trend w manicure powraca z wielką siłą co kilka sezonów, a najpopularniejszy staje się na ogół jesienią i zimą. W tym roku profesjonalne lakiery do paznokci z najnowszych kolekcji uraczą nas pełnią barw w rodzaju burgundu, granatu nocnego nieba czy podbarwionego szarością brązu. Nic w tym dziwnego – trudno byłoby wyobrazić sobie lepsze uzupełnienie kreacji na chłodne pory roku, niż manicure w nasyconych, ciemniejszych kolorach.

Każdy sklep z lakierami do paznokci, którego załoga trzyma rękę na pulsie, zauważył już ten trend! Nowością, jaką znajdziemy w jesiennych inspiracjach w 2020 roku, jest dominacja głębokich odcieni niebieskiego i zieleni, które znajdziemy w ofercie dobrych sklepów z lakierami do paznokci. Kupując je w renomowanym sklepie z lakierami hybrydowymi, będziemy mieć pewność, że nasz nowy, pełen wyrazu manicure nie zniszczy się zbyt szybko.

Manicure typu nude – niezmiennie modny

Nawet kobiety, które nie mają ochoty na eksperymenty z profesjonalnymi lakierami do paznokci, robią na ogół wyjątek dla lakierów w cielistych, subtelnych odcieniach. Jeśli wśród ulubionych barw mamy takie lakiery hybrydowe sklep z kosmetykami do paznokci powinien pozwolić nam na poszerzenie kolekcji o kilka nowych barw.

Odcienie te będą uzupełniały nasze kreacje także tej jesieni, stanowiąc delikatny, a zarazem wyrazisty akcent, świadczący o klasycznej elegancji posiadaczki takiego manicure. Profesjonalne lakiery do paznokci w kolorze jasnego różu, beżu i bieli, w połączeniu z bezbarwnym lakierem żelowym, pozwolą nam też na wykonanie trwałego manicure hybrydowego w stylu francuskim.

Wzory na paznokciach – pomysły inne niż wszystkie

Zdobienie paznokci przy użyciu szablonów, malowanych wzorów, a także biżuteryjnych ozdób, ma swoje zwolenniczki niezależnie od pory roku. Jednak tej jesieni warto pokusić się o taki manicure – nawet, jeśli nie planujemy wizyty u ulubionej kosmetyczki. Wystarczą profesjonalne lakiery do paznokci!

Dobry sklep z lakierami do paznokci to miejsce, gdzie kupimy łatwe w użyciu szablony oraz ozdoby, które uda nam się bez problemu utrwalić samodzielnie. Jeśli naszym wyborem będą lakiery hybrydowe sklep umożliwi nam także dobranie kilku odcieni, za pomocą których stworzymy na paznokciach niesamowite zawijasy, fale i obrazy niczym z epoki impresjonistów.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Moda