Owocowo – kwiatowe nuty perfum Katy Perry

Zapachy sygnowane przez znaną piosenkarkę są równocześnie jej nieokiełznaną artystyczną wizją. Katy Perry perfumy przeznaczone są dla pań zdecydowanych i odważnych. Ich kwiatowo – owocowe nuty zapachowe emanują świeżością. Te zapachy są doskonałe, trwałe i cudownie otulają kobiety, które na perfumy Katy Perry się zdecydowały.

Oryginalne połączenia

Perfumy Katy Perry są oryginalne, a wszystko to dlatego, że ich składniki zostały bardzo ciekawie skomponowane i połączone ze sobą. Odpowiedni dobór składników gwarantuje sukces tych perfum już prawie od 10 lat. Prawdą jest bowiem, że Katy Perry swoje pierwsze perfumy sygnowała już w roku 2010. Od tamtego czasu powstało kilka rodzai perfum znanej wokalistki. Katy Perry perfumy są przeznaczone dla kobiet odważnych, takich które doskonale wiedzą do jakiego celu dążą. Zaletą perfum są idealnie dobrane ze sobą poszczególne składniki. Wyróżniają się tutaj szczególnie nuty owocowe i kwiatowe. W perfumach odnaleźć można pomarańczę, bergamotkę, jaśmin, plumerię, suszoną śliwkę, wanilię, piżmo czy bursztyn.

Jakie są perfumy Katy Perry?

Od 2010 roku wydano kilka rodzai perfum znanej piosenkarki. Wszystkie one powstały we współpracy z tak znanymi twórcami jak Natasha Cote, Laurent Le Guernec czy Givaudan. Poszczególne serie otrzymały bardzo ciekawe i oryginalne nazwy jak chociażby: Mad Love, Mad Potion czy Purr lub Killer Queen. Wszystkie rodzaje perfum otrzymały bardzo ciekawe i oryginalne opakowania, przypominające sylwetkę kota lub kamień szlachetny.

Opinie o perfumach

Katy perry perfumy cieszą się ogólnie bardzo dobrą opinią wśród pań, które zdecydowały się na te własnie zapachy. Ogólnie perfumy mają bardzo wiele pozytywnych opinii. Panie opisują ich zapachy, flakony, piszą, że nuty zapachowe są świeże, orzeźwiające, radosne przypominające bardzo często wiosnę czy lato. Owocowo kwiatowe zapachy perfum Kate Perry są zarówno kobiece jak i dziewczęce, figlarne i stonowane ale zawsze są to zapachy zwracające na siebie uwagę.

Kot i szlachetny kamień

Meow to przykład perfum, których opakowaniem jest buteleczka przypominająca białego kota. Perfumy mają w sobie zawarte nuty jaśminu, drzewa sandałowego, gruszki, tangeryna czy piżma i pomarańczy. Drugą propozycją perfum, na którą warto jest zwrócić uwagę, są perfumy ukryte we flakonie, przypominającym diament. Są to perfumy o nazwie Killer Queen i mają w sobie następujące nuty zapachowe: bergamotki, jaśminu, owoców leśnych, plumerii czy drzewa sandałowego. Dodać także należy, że perfumy jak na swoją jakość i estetykę opakowania nie są perfumami drogimi.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda