Medycyna estetyczna w Katowicach

Medycyna estetyczna

Rynek medycyny w Katowicach nie różni się zbytnio od tego w innych większych miastach, kobiety w każdym wieku, jak również mężczyźni, chcą być zadbani, dobrze wyglądać, a co za tym idzie dobrze się czuć. Wiele można więc znaleźć ofert salonów, które zachęcają: mezoterapia Katowice – pakiet zabiegów w promocyjnej cenie, mezoterapia bezigłowa Katowice – najtaniej w okolicy, mezoterapia twarzy Katowice – zapraszamy, na co więc najlepiej się zdecydować, czym się kierować przy wyborze salonu?

Mezoterapia twarzy Katowice – dla kogo będzie dobrym wyborem?

Zanim zapiszesz się na wizytę najlepiej porozmawiaj z kimś, kto taki zabieg ma już za sobą, żeby wiedzieć czego się spodziewać, lub jeszcze lepiej, udaj się do profesjonalnego salonu, w którym dowiesz się od osoby z odpowiednim wykształceniem, czy taki zabieg będzie odpowiedni na problemy skórne, z którymi chcesz sobie poradzić. Jeśli zależy Ci na oczyszczeniu skóry lepiej umów się na peeling kawitacyjny, jeśli jednak chcesz swoją skórę odświeżyć, odżywić, wygładzić zmarszczki mezoterapia igłowa, jonoforeza, sonoforeza to zabiegi dla Ciebie.

Mezoterapia igłowa, czy mezoterapia bezigłowa Katowice – na który zabieg się zdecydować?

Zabieg mezoterapii igłowej jak sama nazwa wskazuje jest przeprowadzany przy pomocy igły – substancje odżywcze są wprowadzane pod skórę przy pomocy strzykawki, bądź specjalnego pistoletu, który automatycznie odmierza dawki preparatu odżywczego. Zabieg może być nieprzyjemny i bolesny, oraz po samym zabiegu mogą pojawić się wybroczyny lub niewielkie siniaki. Jeśli więc nie jesteś osobą odporną na ból i nie chcesz narażać się na skutki uboczne w postaci zasinień postaw raczej na mezoterapię twarzy Katowice bezigłową. Ta jest zabiegiem nieinwazyjny, do wprowadzenia substancji odżywczych pod skórę używa się prądu elektrycznego lub fal radiowych, jest to zabieg całkowicie bezpieczny i bezbolesny.

Mezoterapia Katowice – czy jeden zabieg wystarczy?

Po zabiegu bardziej inwazyjnym, czyli igłowej mezoterapii twarzy Katowice efekt będzie szybciej zauważalny, większość osób już po pierwszym zabiegu odczuje różnicę, cztery, pięć zabiegów powinno zadowolić tych bardziej wymagających. Jeśli zależy nam więc na szybkich efektach – mezoterapia igłowa będzie dla nas odpowiednim zabiegiem. Jeśli chodzi o zabieg mezoterapii bezigłowej Katowice na efekty trzeba będzie trochę dłużej poczekać. Pacjentki zwykle po około 10 zabiegach osiągają zamierzany efekt.

Przy wszystkich zabiegach medycyny estetycznej trzeba pamiętać, że każda cera jest inna i to co sprawdzi się u jednych i ich zadowoli, dla innych może być niewystarczające, warto więc oddać się w ręce specjalistów, którzy ocenią stan naszej skóry i dobiorą odpowiednie zabiegi.