Manicure hybrydowy w domu – lampa LED do paznokci

Manicure hybrydowy nie ma sobie równych, jeśli chodzi o długotrwały efekt. Paznokcie zachowują kolor i nie odpryskują przez wiele tygodni. Są piękne i zadbane. Żeby zapewnić im świetny wygląd, nie trzeba umawiać się na zabieg w gabinecie kosmetycznym. Wystarczy lampa LED do paznokci i odpowiedni lakier, żeby wykonać manicure hybrydowy w domu.

Na czym polega manicure hybrydowy?

Pomalowane paznokcie prezentują się wyjątkowo efektownie. W wersji nude idealnie nadają się na co dzień, w intensywnym, mocnym kolorze przypadną do gustu kobietom, które lubią wyróżniać się z tłumu. Do tej pory malowanie paznokci miało jedną poważną wadę – lakier szybko odpryskiwał, przez co manicure trzeba było powtarzać co kilka dni.
Obecnie istnieje technika, która pozwala na utrzymanie lakieru bez odprysków i uszkodzeń przez długi czas. Wykonywany z użyciem lampy LED manicure hybrydowy utrzymuje się nawet kilka tygodni.
Jak wygląda jego wykonanie? Płytkę paznokcia pokrywa się specjalnym, światłoczułym lakierem. Następne lampa LED do paznokci utrwala go – sprawia, że kolor i faktura utrwalają się, a paznokcie są odporne na działanie wody, kosmetyków i uszkodzenia mechaniczne.

Lampa LED do paznokci – na co zwracać uwagę podczas zakupu?

Manicure hybrydowy z powodzeniem można wykonać w domu. To nic trudnego, wymaga jedynie zaopatrzenia się w dedykowany temu rodzajowi manicure sprzęt. Konieczna będzie przede wszystkim lampa LED do paznokci, a także lakiery, które utrwalają się pod wpływem jej działania.
Jaką lampę wybrać? Na rynku działa co najmniej kilku producentów, którzy mogą pochwalić się profesjonalnym sprzętem do hybryd. Najlepsza będzie lampa LED pochodząca z renomowanej firmy – taka, która ma odpowiednio dopasowaną intensywność światła, jest wygodna i skuteczna w użyciu. Przed zakupem warto skonsultować się z kobietami, które używają lampy na własny użytek – internautki z chęcią polecą swój ulubiony sprzęt.

Gdzie kupić lampę LED do paznokci i inne akcesoria do manicure hybrydowego?

Wybierając lampę LED do paznokci, najlepiej wybrać się na zakupy do sklepu, który specjalizuje się w sprzęcie kosmetycznym. Zakupu można też dokonać online bezpośrednio u producenta.
Warto pamiętać, by do lampy dokupić inne niezbędne akcesoria – przede wszystkim specjalne światłoczułe lakiery. Niezbędny będzie także zmywacz, który bez problemu usunie lakier hybrydowy przed wykonaniem kolejnego manicure.

Lakier hybrydowy kupić można na Chiodo.pl