Jak się przygotować do zamykania naczynek?

Rozszerzone naczynka to zmora wielu osób. W szczególności, jeśli pojawią się w widocznym miejscu, jak twarz czy nogi albo jest ich bardzo dużo. Na szczęście, nowoczesne metody pozwalają na zamknięcie naczynek w Katowicach. Usunięcie tzw. pajączków z pewnością poprawia samopoczucie.

Popękane naczynka stanowią problem estetyczny

Czerwone żyłki na nosie, policzkach czy nogach rzucają się w oczy. Sprawiają, że człowiek czuje się niekomfortowo, często wpada w kompleksy i traci pewność siebie. W szczególności w dzisiejszych czasach, kiedy wygląd i estetyka są bardzo ważne.

Czasem pęka jedno naczynko, które może być niezauważalne. Zazwyczaj jednak, pojawia się sieć pajączków, całe skupiska. Rozszerzone naczynka mają podłoże genetyczne, hormonalne, ale także związane są z trybem życia i wieloma niewłaściwymi nawykami.

Zamykanie naczynek Katowice

Jeśli już pęknie naczynko – nie martw się! Można temu zaradzić. Aktualnie można skutecznie zamknąć naczynka w Katowicach i zapomnieć o nich. Czasem wystarczy jeden zabieg, a czasem potrzebne jest poddanie się całej serii.

Nie ma lepszej metody zamykania naczynek niż laser. Szybko, skutecznie i niemal bezboleśnie można pozbyć się niechcianych pajączków. Dzięki temu zabiegowi, zyskamy na pewności siebie i znów poczujemy się pięknie.

Jak wygląda zamykanie naczynek?

Około miesiąc przed zabiegiem nie wolno się opalać ani korzystać z solarium. Należy odstawić kosmetyki z retinolem oraz witaminą c i samoopalacze. Nie wolno stosować leków światło – uczulających.

Przed zabiegiem – przeprowadzona jest konsultacja, która pozwoli na dobranie parametrów urządzenia indywidualnie. Skóra musi być czysta, nie może być na niej żadnego kremu ani balsamu. Włoski zgolone maszynką 24 godziny przed zabiegiem (w przypadku nóg). Trzeba także zadbać o odpowiednie nawodnienie organizmu. Sam zabieg jest bardzo szybki i prawie nie boli. Po zabiegu może pojawić się rumień – czas wygojenia może trwać do 14 dni.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda