Ekskluzywna bielizna damska – bielizna push up poprawi kształt biustu

Wynalezienie bielizny push up dla wielu pań, które miały kompleksy na punkcie rozmiaru biustu było jak spełnienie jednego z marzeń. Taki biustonosz może posiadać wypełnienie piankowe z wybrzuszeniem u dołu, które podnosi biust do góry. Czasem występuje ono również z boku, przez co biust jest bardziej skupiony i dodatkowo podkreślony. Wykonanie takiego biustonosza z efektowną koronką sprawia, że wpisuje się w kanony jakie reprezentuje ekskluzywna bielizna damska.

Ekskluzywna bielizna damska – push up idealny dla małego i średniego biustu

Stanik typu push up przede wszystkim dodaje potrzebnej objętości. Jednak oprócz tego podnosi biust, co jest zbawieniem dla wielu kobiet, których piersi nie sterczą na boki, a lekko opadają. Oczywiście w przypadku małego biustu można dobrać push up typu balkonetka. Posiada on miseczkę o prostym kroju, uwydatniającą znaczną część biustu i doskonale sprawdza się do małych rozmiarów. Panie obdarzone średnim biustem z miseczką B mogą wybrać push up ze skośną miską, która ładnie uwydatnia ich pełniejszy biust. Mogą zdecydować się również na biustonosz typu plunge.

Ekskluzywna bielizna damska na co dzień i szczególne okazje

Bielizna noszona na co dzień jak najbardziej powinna być ekskluzywna. Najlepszej jakości materiały nie powodują bowiem podrażnień, a także deformacji misek. Kolor biustonosza warto dopasować do przejrzystej szyfonowej lub tiulowej tkaniny monochromatycznie. Dzięki temu uniknie się niechcianego efektu uwydatnienia bardziej bielizny niż całej stylizacji. Przejrzysty ażurowy sweter również wymaga wybrania odpowiedniego biustonosza, choć w tym przypadku lepiej zdecydować się na balkonetkę, w przypadku małego biustu, którą rekomenduje producent bielizny damskiej. Z kolei w przypadku większego rozmiaru dobrym wyborem są tu zabudowane miski, chyba, że pod ażurowy sweter nosi się jeszcze basicową bluzkę. W bardzo eleganckich stylizacjach bielizna, nawet najpiękniejsza nie powinna być widoczna. Producent bielizny damskiej do eleganckich kreacji rekomenduje komplety bielizny stworzone z koronki.

Bielizna typu push up poprawi zdecydowanie naszą samoocenę. to również doskonały wybór dla wszystkich szczęśliwych mam, których biust wskutek karmienia zmienia się. Najwyższej jakości dopasowane komplety bielizny są świetnym pomysłem na prezent, nawet bez okazji.