Nowoczesne urządzenia w medycynie estetycznej

Radiofrekwencja mikroigłowa nazywana również termoliftingiem jest bezoperacyjnym ratunkiem dla poprawy starzejącej się skóry oraz sposobem na pozbycie się na przykład blizn lub rozstępów oraz pozostałości po trądziku. Z nowoczesnym urządzeniem do termoliftingu można zapoznać się na https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/.

Kiedy skorzystać z radiofrekwencji mikroigłowej?

Na radiofrekwencję decydują się osoby, które dostrzegają niedoskonałości w wyglądzie swojej skóry spowodowane starzeniem się organizmu lub na przykład operacją, trądzikiem oraz nadmiernym rozciągnięciem skóry w czasie ciąży. Profesjonalnie wykonany termolifting przywraca jędrność i elastyczność. Pierwsze efekty widać już w krótkim czasie po zabiegu. Jednak proces trwa przez kilka tygodni, podczas których skóra nabiera coraz ładniejszego wyglądu.

Na co pomoże radiofrekwencja mikroigłowa?

Przy oznakach starzenia się termolifting z całą pewnością pomoże pozbyć się zmarszczek i wygładzi skórę twarzy. Dzięki wysokiej jakości sprzętowi, takiemu jak Morpheus 8 Pro, twarz nabierze dawnej świeżości sprężystości oraz elastyczności. Znacznie poprawi się również jej koloryt. Termolifting używany jest w korekcji opadającej powieki, pozbywaniu się tak zwanych chomików, czyli obwisłych policzków oraz znacznie wyostrza krawędź podbródka. Radiofrekwencja mikroigłowa jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które unikały medycyny estetycznej w obawie o nadmierną ingerencję w naturalny wygląd.

Zasady działania urządzeń do termoliftingu

Na stronie https://shar-pol.pl/produkt/morpheus8-pro/ można zapoznać się z nowoczesnym urządzeniem przeznaczonym do nieinwazyjnego ujędrniania skóry. Dzięki zastosowaniu w nim najnowszych rozwiązań możliwe jest precyzyjne działanie punktowe nawet na znacznej głębokości. Dodatkową i jedną w ważniejszych zalet aplikatora jest zminimalizowanie ewentualnych uszkodzeń naskórka powstających podczas zabiegu. Dzięki temu pacjent może niemal natychmiast powrócić do codziennych obowiązków. Zabronione jest jedynie narażanie skóry na działanie promieni słonecznych.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Zdrowie