Jak działają plastry oczyszczające z toksyn?

Warto wiedzieć, że plastry oczyszczające z toksyn z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością. Nie wszyscy jednak przekonali się do wspomnianego produktu. Jakie są jego największe zalety?

Czym dokładnie są plastry detoksykujące?

Należy mieć świadomość, że plastry są nasączone niezwykle dobroczynnymi substancjami. Wystarczy przykleić je na stopy i pozostawić na noc. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że zadaniem omawianego produktu jest nie tylko zmniejszenie ewentualnego bólu, ale również informowanie o różnych dolegliwościach. Do licznych składników plastrów oczyszczających należy zaliczyć wino drzewa eukaliptusowego, ocet bambusowy, ocet dębowy, grzyb Agaricus, krochmal, Cordata, bio-kamień.

Na jakie dolegliwości są plastry oczyszczające z toksyn?

Produkt przede wszystkim poprawia funkcjonowanie całego organizmu. Godny uwagi jest fakt, że plastry łagodzą ból w następujących dolegliwościach: ból zębów, ból głowy, ból kręgosłupa, bóle w stawie biodrowym, ból nadgarstków, zapalenie stawów.

Warto wiedzieć, że omawiany produkt może być ogromnym wsparciem przy licznych problemach zdrowotnych. Doskonałymi przykładami mogą być: nadwaga, stres, zaparcia, choroby wątroby, bezsenność czy dysfunkcje układu oddechowego.

Jak powinno się używać plastrów?

Trzeba przede wszystkim pamiętać, aby wyrzucić plastry po odklejeniu. Ponadto służą do przyklejania tylko na stopy. Nie można zatem umieścić ich na innych częściach ciała. Produkt nie jest rekomendowany paniom w ciąży. Nie ma bowiem żadnych badań, które potwierdziłyby brak wpływu plastrów na płód. W przypadku stosowania plastrów zgodnie z zaleceniami nie trzeba obawiać się wystąpienia jakichkolwiek skutków ubocznych.

Kolory plastrów oczyszczających z toksyn

Warto wiedzieć, że czarny kolor plastrów oznacza problemy z pęcherzem moczowym. Z kolei żółte będą informowały o niewłaściwym funkcjonowaniu systemu immunologicznego i układu trawiennego.

Koniecznie trzeba również zdawać sobie sprawę, że użytkownik może poznać zaburzenia układu oddechowego po tym, jak plastry będą miały biały kolor. Należy pamiętać, aby terapia z omawianymi plastrami oczyszczającymi nie trwała dłużej niż 2 miesiące.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Zdrowie