Bardzo korzystna alternatywa do tradycyjnych implantów

Implanty zębowe, są świetną metodą, aby uzupełnić ubytki zębowe i nadal cieszyć się z pięknego i zadbanego uśmiechu. jednak nie każdy może sobie na nie pozwolić, bo niestety jest to zabieg bardzo inwazyjny i wielu osobom stan zdrowia nie pozwala na zamontowanie ich. Miniimplanty Ruda śląska mogą okazać się doskonałą alternatywą, bo eliminują wszystkie trudności, które mają implanty tradycyjne.

W których przypadkach sprawdzają się miniimplanty Ruda śląska

Miniimplanty Katowice sprawdzają się w przypadku takich problemów, jak nietypowa budowa szczęki. Ta zbyt wąska uniemożliwia zabieg wszczepienia implantów metodą tradycyjną. Jest to więc bardzo kłopotliwe, bo do niedawna, każda taka osoba musiała z zabiegu zrezygnować.

Miniimplanty Katowice sprawdzą się także osobom starszym, które nie mogą zdecydować się na wszczepienie tradycyjnych implantów, bo zabieg mógłby okazać się zbyt inwazyjny. Nie pozwala na to stan zdrowia. Jeśli chodzi o miniimplanty chorzów, to nawet w takiej sytuacji zabieg jest możliwy.

O wiele mniejsza inwazyjność

Zabieg, w którym wszczepiane są miniimplanty Chorzów trwa o wiele krócej niż tradycyjna metoda, a także jest dużo tańszy. Nawet osoby, które cierpią na zanik kości czy dziąseł, mogą się na niego zdecydować.Jest to więc doskonała alternatywa dla wszystkich osób, które do tej pory z jakiś powodów nie mogły się na niego do tej pory zdecydować. W końcu bowiem mogą spróbować zawalczyć o piękny uśmiech.

W wielu przypadkach już dawno nastąpił zanik dziąseł lub kości. Tradycyjna metoda wszczepienia implantów mogła się więc nie udać. Obecnie nie jest to potrzebne, bo miniimplanty pozwalają na wykonanie zabiegu mimo wszystko.

Jak działają mimiimplanty

Miniimplanty zastępują korzeń zęba, który podtrzymuje nie tylko sam implant, ale także protezę zębową. Jest to więc bardzo dobry pomysł, aby poprawić sobie komfort, który do tej pory był mocno zachwiany, bo proteza nie trzymała się zbyt dobrze.

Na uwagę zasługuje też fakt, że jeśli chodzi o miniiplanty zębowe, to możemy liczyć na komfort już po zabiegu. Czas gojenia jest bowiem o wiele krótszy. Jedynym ryzykiem jest natomiast możliwość nie przyjęcia się miniimplanty i zabieg trzeba w tym przypadku powtarzać, co bywa kłopotliwe. Jednak w żaden sposób nie powinno do zabiegu zniechęcać, bo ma on więcej plusów niż minusów.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Zdrowie