Modny lakier usuwalny metodą Peel-off

Processed with VSCO with hb1 preset

Lakier do paznokci? To hasło nieodłącznie kojarzy się z każdą kobietą, która chce żeby jej paznokcie na co dzień i od święta prezentowały się nienagannie. Ale w praktyce nie każda może sobie na to pozwolić, np. uwagi na słabą płytkę. Dlatego zespół wiodących specjalistów opracował innowacyjny produkt, który nie wpływa na zdrowie płytki paznokcia, a jednocześnie daje możliwość zadbania o nią na co dzień i nie tylko.

Innowacyjny lakier Alessandro Striplac – produkt dla wymagających i nie tylko…

Nowoczesny lakier Alessandro striplac to propozycja dla osób, które nie mogą regularnie nosić hybryd, ale chciałyby by ich dłonie wyglądały estetycznie na co dzień i nie tylko. Z pomocą przychodzi nowoczesny lakier typu striplac peel off. Lakier striplac peel off to przełom w zakresie stylistyki dłoni.

Specjaliści wskazują, że ten produkt to przełom na rynku. Lakiery Striplac wykorzystują metodę typu UV/LED i nie wymagają zmywacza. To oszczędność czasu, pieniędzy i znaczna wygoda na co dzień, zwłaszcza dla osób zabieganych i zapracowanych.

Wyjątkowe właściwości nowoczesnego lakieru

Lakiery Striplac są dostępne w szerokiej gamie kolorów, co powoduje, że każda kobieta może wybrać swój ulubiony lub taki, który pasuje do konkretnej okazji. Samo nakładanie, jak i usuwanie lakieru jest bardzo proste, co stanowi dodatkowy atut. Podczas gdy paznokcie hybrydowe są dość problematyczne podczas usuwania i widocznie niszczą płytkę – nowoczesne produkty nie wpływają negatywnie i nie powodują pogorszenia wyglądu paznokci.

Właściwości, jakie posiada nowoczesna receptura lakieru powodują, że paznokcie są zdrowe i mają blask. To, co do tej pory wydawało się niemożliwe obecnie stanowi prawdziwe spełnienie marzeń większości kobiet, dla których wygląd dłoni jest tak istotny.

Piękne paznokcie dla każdej kobiety

Tak naprawdę, by mieć piękne paznokcie nie trzeba ani dużo czasu ani wysiłku. W praktyce wystarczy dobry lakier wiodącej marki, taki jak produkt Alessandro Sriplac. Wiele osób, nie bez powodu uważa, ze obecnie to coś więcej niż tylko lakier do paznokci. To też propozycja dla osób, które chcą wyglądać stylowo, ponieważ lakier zachowuje nienagnany wygląd nawet do 10 dni.

Striplac to technologia opracowana przez zespół specjalistów, którzy wiedzą jak pozytywne efekty daje metoda UV/LED. Dla osób, które na co dzień musiały rezygnować z noszenia lakieru na paznokciach to przełom w zakresie dbania o ich estetykę.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Kosmetyki