Podstawa codziennego makijażu

Każda kobieta codziennie rano staje przed lustrem, by upiększyć swoją twarz. Stara się postawić więc na dobre i sprawdzone kosmetyki, które oprócz doskonałego efektu, dodatkowo dbają o ich skórę. Wiele pań posiada taki „must have” w swojej kosmetyczce, który musi im towarzyszyć wszędzie, gdzie przebywają. Co więc powinno się obowiązkowo znaleźć w takiej kosmetyczce? I na jakie produkty warto zwrócić uwagę?

Podkład to podstawa

Niektóre panie kompletnie z nim się nie rozstają. Inne, idealnego podkładu szukają przez całe życie, gdyż jest to nie lada wyzwanie, znaleźć dobrą konsystencję, świetny kolor i perfekcyjne krycie. Warto podkład położyć na dobry krem i poświęcić trochę czasu, by idealne go rozsmarować. Dzięki niemu twarz jest promienna i wyrównana, a makijaż bez problemu utrzymuje się na nim nawet przez cały dzień.

Chcąc znaleźć idealny podkład warto poprosić o pomoc kosmetyczkę lub doradców w drogerii. Czasami trzeba wypróbować naprawdę kilka kolorów i konsystencji, by znaleźć produkt, który w 100% spełni oczekiwania swojej użytkowniczki. Jest to proces długi, aczkolwiek możliwy.

Cienie do powiek

Niewiele pań używa ich na co dzień, choć są też takie, które nie wyobrażają sobie wyjść z domu bez udekorowania oka pięknymi, stylowymi cieniami do powiek. Do pracy, do wyjścia na miasto, czy też na spotkanie z koleżankami proponuje się używać lekkich, ciepłych cieni o delikatnej konsystencji. Bardzo modny obecnie jest błysk na oku, dlatego panie, które chcą być w zgodzie z aktualnymi trendami powinny postawić na cienie do powiek rozświetlające i z połyskiem.

Chcąc kupić kilka dobrych cieni, nie przepłacając przy tym, warto stawiać na palety, w których to można znaleźć dobrane już przez producenta kolory, które ze sobą współgrają. Takie rozwiązanie jest dobre również dlatego, że paletkę warto mieć zawsze przy sobie.

Tusz do rzęs

To zdecydowanie must have w każdej kosmetyczce, chyba, że panie zainwestowały w doczepiane rzęsy „na stałe”. Tusze do rzęs powinny idealnie podkreślać piękne oko, więc muszą mieć właściwości podkręcające, wydłużające oraz pogrubiające.

Inwestycja w dobry tusz jest niezwykle opłacalna. Taki produkt będzie bardzo długo utrzymywał się na oko, dodając mi klasy i elegancji przez cały dzień (a nawet wieczór).

Cienie do powiek dostępne są w ofercie Kosmetykizameryki.pl

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda