Fame Lady Gaga – perfumy dla kobiet pewnych siebie

Lady gaga to jedna z najbardziej oryginalnych i nietuzinkowych postaci na światowej scenie muzycznej. Nic więc dziwnego, że perfumy sygnowane jej nazwiskiem są dokładnie takie same. Nieprzewidywalne, bardzo kobiece, z wyraźnymi akordami ciemniejszych nut w tej niezwykłej symfonii zapachów.

Lady Gaga perfumy o wielu obliczach

Perfumy Lady Gaga Fame są naprawdę niezwykłe. I to dotyczy nie tylko ich nietypowego zapachu, lecz także designu i wykonania. W ich kompozycji można znaleźć trzy wyraźne nuty zapachowe: ciemną, jasną i zmysłową. I chociaż są tak skontrastowane, bardzo dobrze ze sobą współgrają i świetnie się dopasowują do siebie. Otulają skórę, sprawiając, że kobieta, która je nosi staje się zagadkowa, tajemnicza i niezwykła.

Inspiracją do stworzenia zapachu była oczywiście sama postać Lady Gagi. Ta wyjątkowa piosenkarka zachwyca swoim głosem na koncertach, kobiecymi stylizacjami na czerwonym dywanie i wyrazistymi poglądami. Jest niejednorodna i zaskakująca, dokładnie taka, jak jej perfumy Fame.

Dla kogo Lady Gaga perfumy Fame?

Ten zdecydowanie uwodzicielski zapach idealnie sprawdza się w przypadku kobiet, które są pewne siebie, zdecydowane, lubią siebie i wiedzą czego chcą. Nie bez powodu podstawą kompozycji są czarne owoce belladony – roślin o śmiertelnie trujących właściwościach, które były stosowane przez nawiedzone kobiety.

Z obłoku niebezpiecznego zapachu wyłaniają się słodkie, zmysłowe nuty limonki i bogate akordy jasnego, lekkiego wykończenia białych fiołków. To z pewnością nie jest kompozycja dla kobiet przywiązanych do tradycji, chociaż z pewnością spodoba się tym, które cenią ponadczasowe piękno i lubią nałożyć na siebie perfumy, które czarują i przyciągają. Powiew luksusu? Wyrafinowanie? Tajemnica? To wszystko znajduje się w tym zapachu.

Perfumy Lady Gaga o niezwykłym wykonaniu

To, co przyciąga klientki do tych perfum, to nie tylko kompozycja zapachowa. Bardzo ważnym elementem jest także design i wykonanie. Czarna butelka, bardzo minimalistyczne zdobienie srebrnym elementem – skromność i elegancja aż zaskakują. Zostały wydane także edycje limitowane z bogatymi zdobieniami przy korku, które o wiele bardziej zdają się kojarzyć z barwną postacią Lady Gagi.

Co ciekawe, perfumy są… czarne. Ich kolor jest nie barwi skóry ani ubrań – jest to po prostu ciekawy dodatek, który jeszcze dodaje im niezwykłego charakteru. Szczypta zaciekawienia, która sprawia, że ten zapach wydaje się jeszcze bardziej enigmatyczny, wyjątkowy i nietuzinkowy. Z pewnością nie jest to szablonowa propozycja i z pewnością nie nadaje się dla szablonowych kobiet.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda