Kto może przeszczepić włosy

Włosy stanowią o atrakcyjności kobiet i mężczyzn. Są jednym z najważniejszych atutów urody, dlatego też warto o nie dbać, odpowiednio je pielęgnować i odżywiać. Niestety czasami bywa tak, że pojawiają się różne problemy z wyglądem włosów, a także ich nadmiernym wypadaniem. Łyse miejsca na skórze głowy nigdy nie prezentują się dobrze i zawsze dostarczają stresu. Zagęszczanie włosów Katowice to jedna z metod, które pozwalają na radzenie sobie z łysiną u kobiet i u mężczyzn.

Przeszczep włosów Katowice

Na czym polega przeszczep włosów Katowice? Transplantacja włosów Katowice to niezwykle skomplikowana metoda leczenia łysienia, która z roku na rok staje się coraz bardziej precyzyjna. Dzięki temu pacjenci odczuwają mniejszy ból i dyskomfort, zabieg przebiega szybciej i daje lepsze efekty. Warto o tym wiedzieć. Gdy transplantacja włosów Katowice jest finansowana z własnej kieszeni, a ma to miejsce zawsze, wybór odpowiedni kliniki to sprawa kluczowa. W Katowicach funkcjonuje miejsce na naprawdę światowym poziomie, do którego przyjeżdżają pacjenci z całej Polski. To właśnie tutaj transplantacja i zagęszczanie włosów Katowice jest wykonywane przy udziale robotów medycznych.

Roboty medyczne podczas zagęszczenia i transplantacji włosów

Dawniej transplantacja włosów była prowadzona ręcznie. Oznacza to, że wykwalifikowana kadra medyczna podczas zabiegu pobierała mieszki włosowe wraz z cebulką, które następnie były wszczepione tam, gdzie na skórze głowy pojawiły się nagie miejsca. Dzisiaj tym wszystkim zajmuje się robot, który jest sterowany przez człowieka. Dzięki temu praca przebiega szybciej, sprawniej. Dla pacjenta łączy się to też z mniejszym bólem. Co więcej, po takim przeszczepie szybciej wraca on do pełnej sprawności. Wystarczą dwa lub 3 dni po przeszczepie, aby człowiek czuł się w pełni sił i mógł już wrócić do pracy.

Efekty zagęszczania

Najważniejsze są jednak efekty. Tych można spodziewać się już po około pięciu lub sześciu tygodniach po procedurze medycznej. Wydaje się, że to dużo, jednak fizjologicznie właśnie tyle trwa, aż włosy zaczną rosnąć. Na początku pojawią się tak zwane baby hair, czyli bardzo delikatny mięciutki puszek, dosłownie jak u dziecka. To najlepszy dowód na to, że transplantacja przebiegła pomyślnie, a włosy dosłownie się przyjęły. Teraz już z górki. Można czekać na wyraźne zagęszczenie i zakrycie nagiego miejsca.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda