Jakie są najładniejsze zapachy męskie?

Kobiety w zdecydowanej większości kupują swoim mężczyzną na prezent wysokiej jakości perfumy. Panie bardzo często nie wiedzą jednak jakie są najładniejsze zapachy męskie. Przedstawicielki płci pięknej mogły bowiem nie poznać jeszcze gustu swojego partnera w tej kwestii. Czym powinny się sugerować panie, które chciałyby wybrać najładniejsze zapachy męskie?

Yves Saint Laurent Y

Warto mieć świadomość, że perfumy Yves Saint Laurent Y zaczęły cieszyć się ogromnym zainteresowaniem już w 2017 roku. Z kolei zaledwie roku później został zaprezentowany zdecydowanie bardziej intensywny wariant wspomnianego zapachu.

Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że zapach charakteryzuje się przede wszystkim niewiarygodną kompozycją. Wystarczy bowiem wymienić jabłka z imbirem, drzewną bazę z fasolą tonką czy korzenne serce z jałowcem, geranium, szałwią i lawendą. Nikogo nie powinien również dziwić fakt, że twarzą wspomnianego zapach został Adam Levine, czyli wokalista z Maroon 5.

Paco Rabbane Invictus Legend

Jest to zapach przeznaczony dla mężczyzn z ogromnymi ambicjami, których celem jest zawsze znajdować się na pierwszym miejscu. Warto podkreślić, że w składzie można znaleźć liście laurowe z wieńca.

W zapachu od razu można wyczuć lekki zapach morza, a także gorzkiego grapefruita. Będzie on się następnie przebijał do geranium i korzennych aromatów przez liście laurowe. Z kolei na samym końcu można będzie wyczuć drzewo gwajakowe

Jean Paul Gaultier Le Male

Warto mieć świadomość, że jest to tzw zapach „ze starej szkoły”. Nie wszyscy zdają sobie sprawę, że Jean Paul Gaultier Le Male cieszy się ogromną popularnością już od prawie 25 lat. Koniecznie należy zaznaczyć, że produkt wypełniony jest aromatami z najbardziej odległych zakątków świata.

Z kolei w samym sercu zapachu można znaleźć kardamon, piołun, lawendę, bergamotkę oraz miętę. Ponadto trzeba wspomnieć, że niezwykle solidna jest sama baza zapachu, w skład której wchodzą drzewo sandałowe, ambra czy wanilia.

Armani Emporio Stronger With You

Zapach Armani Emporio Stronger With You jest przede wszystkim aromatyczny i orientalny. Koniecznie należy mieć świadomość, że nie da się nie zauważyć mężczyzn używających na co dzień wspomnianego zapachu.

Warto wiedzieć, że na samym początku powinny dać się wyczuć pieprz, płatki róży, kardamon, fiołek. Następnie istotną rolę będą odgrywać szczypta szałwii, melon i ananas. Z kolei na zakończenie przebiją się słodka wanilia, cedr i ziemny kasztan. Zapach został skonstruowany w taki spośób, by idealnie uzupełniać się z damskim Armani Emporio Because It’s You.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda