Ile kosztuje depilacja laserowa bikini?

Codzienne golenie strefy bikini jest poważnym kłopotem i utrapieniem u wielu kobiet. Dlatego gdy potrzebna jest depilacja laserowa okolic bikini Warszawa zawsze stoi otworem przed paniami spragnionymi gładkiego ciała na długo!

Przebieg depilacji laserowej

Depilacja laserowa bikini to najlepszy sposób na to, by bezboleśnie pozbyć się włosków z intymnych miejsc na długo. Możemy wybrać depilację podstawową – tylko w pachwinach, średnią – razem ze wzgórkiem łonowym, lub głęboką, polegającą na całkowitym usunięciu owłosienia z miejsc intymnych.

Depilacja laserem polega na wyemitowaniu przez specjalne urządzenie światła o wysokiej intensywności, które pochłaniane jest przez melaninę zawartą we włoskach i przetwarzane na energię cieplną, która całkiem uszkadza cebulkę i powoduje wypadnięcie włosa. To bezbolesny i bezpieczny sposób, który pozwala cieszyć się gładkim ciałem przez wiele miesięcy po zaledwie kilku kilkuminutowych sesjach depilacji.

Dla kogo?

Depilacja laserem jest przeznaczona głównie dla osób o ciemnym owłosieniu, które mają serdecznie dosyć codziennego golenia i poprawek. Dzięki depilacji całe owłosienie zostanie usunięte, bez pomijania żadnego miejsca.

Co najważniejsze – odbędzie się to bezboleśnie, a jedyne uczucie, jakiego można doświadczyć podczas zabiegu, to uczucie ciepła. Brak bólu przy depilacji to główny powód, dla którego kobiety tak chętnie się na nią zgłaszają, choć jeszcze kilkanaście lat temu tylko te najodważniejsze skłonne były wydepilować sobie tę strefę woskiem, choć okupywały to zawsze bólem.

Ile to kosztuje?

Koszty depilacji laserowej są różne i uzależnione od wielu czynników. Duży wpływ ma na przykład lokalizacja gabinetu – choć te, zlokalizowane w samym centrum często mogą pozwolić sobie na ciekawe i naprawdę pozwalające zaoszczędzić promocje, gdyż i tak mają dużo klientek. Cena jest też tym wyższa, im bardziej doświadczone i wykształcone osoby oferują ów zabieg. Również jakość i cena sprzętu, którym depilacja jest wykonywana, ma znaczenie. W tym przypadku płacimy za pełne powodzenie zabiegu i brak powikłań wynikających z niekompetencji personelu.

Zawsze, gdy widzimy wysoką cenę zabiegu, musimy zdać sobie sprawę z tego, że to w dużej mierze odzwierciedlenie jego jakości. Jeden zabieg to koszt 300-500 złotych w zależności od głębokości depilacji, a potrzeba około 6 zabiegów, by uzyskać pełen efekt. Niższy koszt usługi bardzo często oznacza, że wykonują go niepewne osoby. W przypadku, gdy w grę wchodzi nasze zdrowie, lepiej nie ryzykować podejrzanie zbyt tanich zabiegów.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda