Gdzie wykonać przeszczep brody?

Przeszczep brody to zabieg, na który decydują się mężczyźni, którzy marzą o gęstym i równomiernym zaroście. Niestety nie zawsze istnieje taka możliwość, ponieważ posiadanie gęstego zarostu uwarunkowane jest genetycznie. W takiej sytuacji jedynym rozwiązaniem może okazać się właśnie transplantacja mieszków włosowych.

Jakie są wskazania do zabiegu przeszczepu brody?

Podstawowym wskazaniem do wykonania takiego zabiegu jest spadek pewności siebie oraz poczucia własnej wartości spowodowany brakiem idealnego zarostu. Dla większości osób brak zarostu może wydawać się dość błahym powodem, aby mężczyzna czuł się niezbyt wartościowy, jednak dla wielu mężczyzn posiadanie gęstej brody stanowi swego rodzaju wyznacznik męskości.Dla takich mężczyzn zabieg przeszczepu brody może być rozwiązaniem, które poprawi ich pewność siebie oraz ogólne samopoczucie. Zabieg cechuje się bardzo wysoką skutecznością, a efekty przeszczepu utrzymują się przez całe życie, dlatego warto zdecydować się na wykonanie przeszczepu, jeśli brak zarostu stanowi dla kogoś problem.

Na czym polega zabieg przeszczepu brody?

Zabieg przeszczepu brody polega na pobraniu mieszków włosowych z potylicy lub klatki piersiowej i wszczepieniu ich w brodę. Najczęściej podczas takiego zabiegu mieszki włosowe są pobierane i wszczepiane ręcznie, jednak wraz z rozwojem technologii, w wielu miejscach stosuje się przeznaczonego do tego robota.Efekty zabiegu są trwałe, a sam zabieg jest bezbolesny oraz nie wymaga okresu rekonwalescencji. Po zabiegu widać co prawda drobne rany, jednak zupełnie nie przeszkadzają one w codziennym funkcjonowaniu.

W jakim kraju wykonać zabieg przeszczepu brody?

Jeśli chodzi o przeszczep włosów lub brody, zdecydowanie najbardziej polecanym miejscem okazuje się Turcja. Kraj ten słynie z zabiegów transplantacji włosów.W Polsce istnieje wiele firm, które specjalizują się w organizowaniu wycieczek za granicę w celach medycznych, dlatego jeśli zamierzamy wybrać się do Turcji, aby wykonać zabieg, powinniśmy skontaktować się z taką firmą.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda