Fotele kosmetyczne

Ładny wygląd to wizytówka każdego człowieka, a dodatkowo dodaje pewności siebie. Pewnie dlatego salony kosmetyczne przeżywają takie oblężenie.

Ich doświadczony personel i odpowiednie wyposażenie będą atutem podczas wyboru tego jedynego.

Wyposażenie salonów kosmetycznych

Kosmetyki, akcesoria kosmetyczne i odpowiednie meble są nieodzownym elementem każdego salonu urody. Tutaj należy skupić się na wygodnym fotelu kosmetycznym, który jest jednym z najważniejszych sprzętów. Właściwie dobrany będzie ładnie wpasowywał się w aranżację wnętrza, a poza tym usprawni pracę kosmetyczki i pozwoli się odprężyć uczestnikowi zabiegu.

Charakterystyka foteli kosmetycznych

Elegancja, komfort i wygoda powinny być głównymi cechami, które powinny charakteryzować tego typu meble kosmetyczne. Poza walorami estetycznymi osoba chcąca wybrać nowy fotel kosmetyczny powinny skupić się na jego funkcjonalności. Odpowiednia twardość, płynna regulacja oraz regulacja wysokości i kąta nachylenia to cechy, na które warto zwrócić uwagę na pierwszym etapie. Regulowane zagłówki oraz podłokietniki są bardzo ważnym elementem wyposażenia fotela kosmetycznego. Dzięki temu wszystkiemu odpowiednie meble będą usprawniać pracę stylistki oraz pozwolą na relaks klientom.

Rodzaje foteli kosmetycznych

Wyróżnia się kilka modeli foteli produkowanych do salonów kosmetycznych. Standardowe – przeznaczone są do przeprowadzania wielu zabiegów. Ich regulacja odbywa się za pomocą siły rąk, odpowiedni kształt pozwoli na dotarcie przez specjalistę do każdej części ciała.Hydrauliczne – regulacja odbywa się za pomocą tzw. pompy hydraulicznej. Są one stabilne oraz łatwe w utrzymaniu czystości.Elektryczne – najbardziej funkcjonale, ponieważ sterowanie odbywa się za pomocą specjalnego pilota. Usprawnia to pracę stylistki i pozwala na lepszą efektywność. Można regulować całość lub poszczególne elementy w zależności od wykonywanego zabiegu. Tak samo jak w przypadku wcześniejszych modeli, są one łatwe w utrzymaniu czystości co jest ważnym aspektem w salonach dbających o wysoką jakość usług.Mobilne – charakteryzują się lekkością, ponieważ z założenia mogą być przenoszone z punktu A do punktu B. Nie posiadają zbyt wiele zbędnego wyposażenia, ponieważ każdy dodatkowy element dodaje kilogramów. Wykorzystywane są do wielu rodzajów zabiegów, można je szybko i łatwo czyścić.

Fotel kosmetyczne dostępne są w ofercie beautysystem.pl.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda