Dlaczego warto wykonywać manicure hybrydowy

Każdy mniejszy lub większy salon kosmetyczny oferuje swoim klientom możliwość wykonania hybrydowego manicure. Mało tego, nawet często zwykłe sklepy z akcesoriami do paznokci oferują takie usługi. Czym jest taki manicure i dlaczego warto go zastosować?

Na czym to polega?

Nawet najbardziej profesjonalne lakiery do paznokci, nie dadzą takiego efektu jak manicure hybrydowy. Dlaczego tak jest i co konkretnie oznacza ten zabieg?Żeby wykonać zwykłe malowanie paznokci, wystarczy tylko odwiedzić sklep z lakierami, kupić potrzebny kolor i można cieszyć się nową barwą paznokci. Żeby jednak wykonać manicure hybrydowy, trzeba czegoś więcej, a mianowicie specjalnej lampy UV. W przypadku manicure hybrydowego nakłada się na paznokcie aż trzy warstwy lakieru, a każda z nich utwardzana jest przy pomocy naświetlania jej wspomnianą wyżej lampą UV. Jakie jednak są konkretnie tego efektu?

Przede wszystkim wygoda

Każda kobieta doskonale wie, że nawet najbardziej profesjonale lakiery do paznokci utrzymają się zaledwie kilka dni. Inaczej jest w przypadku manicure hybrydowego, dzięki temu, że odwiedzony został wczesnej sklep z akcesoriami do paznokci i zakupiony został nim naświetlacz UV. Wykonany hybrydowy manicure potrafi bez najmniejszego problemu utrzymać się na paznokciach nawet ponad tydzień. Jest to naprawdę bardzo rzadko spotykana wytrzymałość.

Modne kolory

Choć w przypadku profesjonalnych lakierów do paznokci istnieje bardzo szeroki wybór różnych kolorów, to jednak nie ma on nawet porównania z tym, co się otrzymuje w przypadku lakierów do manicure hybrydowego. Odwiedzając sklep z lakierami, można znaleźć ogromną ilość kolorów, a także wiedzy na temat nowych możliwości oraz sposobów uzyskania najróżniejszych wzorów. Powoduje to, że odwiedzając sklep z akcesoriami do paznokci, każda z pań będzie mogła dostosować je nie tylko do swojego stylu, lecz również do każdej okazji.

Wzmocnienie paznokci

Nie da się również ukryć tego, że wykonywanie manicure hybrydowego w dużym stopniu powoduje poprawę kondycji paznokci. Dzięki temu, że stosowane są jedynie profesjonalne lakiery do paznokci, a malowanie ich nie jest tak częste, jak w przypadku stosowania standardowych metod i lakierów, są on mniej narażone na zniszczenie. Dodatkowo sam charakter stosowanych metod powoduje, że płytki paznokci są mocniejsze, a co za tym idzie, odporniejsze na mechaniczne uszkodzenia.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda