Wyróżnij się – przypinki metalowe jako element modnej stylizacji

Zazwyczaj są niewielkie, subtelnie wpięte w klapę marynarki czy żakietu, wykonane z różnych materiałów, o klasycznych lub niestandardowych kształtach. Przypinki, bo o nich tu mowa, mimo niepozornej wielkości mają moc przekazu większą, niż świecące na wieżowcach bilbordy.

Po co komu przypinka?

Przypinkę możemy zobaczyć wszędzie: w ministerstwie na ubraniu urzędników państwowych, na korporacyjnych zunifikowanych strojach, na szkolnych mundurkach, na czapkach skaterów, lekarskich fartuchach. To znak rozpoznawczy, informujący o przynależności, manifestujący poglądy albo pozwalający się wyróżniać w tłumie. Powodów do noszenia pinsów jest wiele.

Przypinki jako nośniki reklamy

Kto sądzi, że kampanie reklamowe przeniosły się do świata wirtualnego w całości, ten jest w błędzie. Choć zamknięty w pandemicznej bańce świat ograniczył kontakty bezpośrednie, to pinsy reklamowe przemawiają niezależnie od tego, czy widzimy je na żywo, czy wpięte do ubrania naszego rozmówcy wirtualnego. Wykorzystanie tych niezwykle gustownych gadżetów reklamowych to bardzo dobry i skuteczny sposób na reklamę firmy czy produktu. Ze względu na wysoką jakość materiałów, dzięki której przypinki są wytrzymałe i nie ulegają zniszczeniu, wydatki na ten nośnik reklamy zwrócą się na pewno. Warto zamówić partię przypinek dla pracowników, kontrahentów, gości targowych, klientów odwiedzających siedzibę firmy.

Jak nosić przypinkę?

Pinsy są zazwyczaj niewielkie, bardzo lekkie, a bezpieczny sposób mocowania nie uszkadza odzieży. Najczęściej stosuje się w przypinkach cztery rodzaje zapięć:
• Zapięcie typu motylek (eurozapięcie, butterfly) – to dwuczęściowe zapięcie z cienkim sztyftem, który przekłuwa ubranie zamykanym od tyłu zatyczką, która ma blokadą uniemożliwiającą wypięcie,
• Zapięcie śrubka z nakrętką – to rozwiązania do pinsów o mniejszej powierzchni i wadze, ale cennych ze względu na materiał, z jakiego zostały wykonane; przypinka zablokowana od tyłu nakrętką jest wyjątkowo bezpieczna,
• Zapięcie z agrafką – dobry sposób na mocowanie przypinek o większej powierzchni,
• Zapięcie magnetyczne – dobre rozwiązanie chroniące odzież przed dziurawieniem; jeden magnes wmontowany jest na stałe w przypince, drugi to zapięcie przykładane od tyłu; sprawdza się na delikatnych jedwabiach, czy innych cienkich tkaninach; zapięcie nie zawsze skuteczne przy grubej warstwie odzieży.

Pinsy do strojów casualowych

Mniemanie, że przypinka jest przeznaczona wyłącznie dla korporacyjnych sztywniaków jest błędne. Ciekawe w kształcie i kolorze pinsy to od lat hitowy element aranżacji strojów casualowych miejskich. Przypinki świetnie komponują się z odzieżą jeansową. Można je umieszczać na kieszeniach spodni, na katanach, czapkach oraz na butach.

Przypinki dostępne są w ofercie Grawernia.pl.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Moda