Skromnie czy z przytupem?

Dla wielu z nas ślub jest najważniejszym wydarzeniem w życiu. Zazwyczaj to kobiety kojarzone są jako ta część związku, która przywiązuje większą wagę do tego wydarzenia. Oczywiście to błąd, bo mężczyźni przeżywają je tak samo mocne, lecz trzeba przyznać, że to panie częściej mają napisany scenariusz tej uroczystości już wiele lat wcześniej.

Królowa ceremonii

Niewątpliwie jedną z najważniejszych rzeczy dla kobiety jest wybór sukni ślubnej. Rodzajów sukien jest naprawdę wiele. Jednak gdybyśmy mieli podzielić je na tylko dwie kategorie, to można by wyróżnić proste suknie ślubne i te oszołamiające. Zarówno suknie ślubne proste, jak i te w stylu księżniczki, mają swój unikalny urok.

Suknia ślubna musi pasować nie tylko do figury panny młodej, ale także do jej charakteru i stylu, w jakim urządzane jest przyjęcie.Oszałamiające kreacje, te w stylu księżniczki, idealnie wpiszą się w wesela, które robione są z rozmachem, jednak prawdopodobnie nie będą pasowały do skromniejszych uroczystości, na których dominują proste suknie ślubne. Dodatkowo stroje w stylu księżniczki stawiają większe wymagania odnośnie figury panny młodej. Zazwyczaj o wiele lepiej prezentują się na szczuplejszych kobietach.

Jeżeli mimo to bardzo chciałabyś suknię w tym stylu, to bardzo pomocny może okazać się gorset. Potrafi zdziałać cuda. Najważniejsze jest to, aby kreacja podobała się Tobie!

Skromnie, elegancko czy seksownie?

Prosta suknia ślubna może mieć wiele twarzy. Z pewnością suknie ślubne proste po całości z ewentualnym rozporkiem, ułatwiającym chodzenie, są wariantem idealnym jeśli chcemy zakryć wszelkie niedoskonałości. Taki swobodny krój przykrywa praktycznie wszystko, ale też wszystko, co dobre, ukrywa.

Mimo to suknie ślubne o prostszym kroju mogą spełnić się w wielu rolach. Niezależnie od tego, czy planujesz dużą imprezę, czy skromne przyjęcie. Możesz być pewna, że naturalność, lekkość i promieniujące szczęście dopasuje się do każdego typu imprezy.

Prosta suknia ślubna może być również bardzo seksowna. Najbardziej wyzywającą i wymagającą z tego stylu jest krój rybki. To dopasowana suknia z rozkloszowaniem w okolicach kolan. Świetnie podkreśla wysportowaną sylwetkę.

Brak fikuśnych falban, koronek czy innych dodatków może sprawić, że suknia będzie wyglądała bardzo klasycznie i elegancko. Taka idealnie dopasuje się do wielkiego wesela w zamku, ale i do skromnej uroczystości na świeżym powietrzu.

Sprawdź, w czym czujesz się najlepiej i wybierz suknię idealną dla siebie!

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Moda