Sposób na udany relaks

Dla wszystkich, którzy chcą się odpowiednio się zrelaksować, idealna jest oferta firmy medica SPA, warto zapoznać się z paletą zabiegów oferowanych na stronie https://medicaspa.pl/.

Instytut Zdrowia i Urody Medica SPA zapewnia profesjonalne usługi dotyczące zabiegów zdrowotnych, jak również profesjonalną kosmetykę oraz medycynę estetyczną.Cała oferta przedstawiona jest na https://medicaspa.pl/.

Zabiegi wykonywane są na bardzo wysokim poziomie, przez profesjonalnych specjalistów. Instytut ten ma niezwykle bogatą ofertę zabiegów na ciało, twarz, masaże pielęgnacyjne dłoni i stóp, rehabilitację oraz zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, które są ostatnio bardzo popularne.

Bogata oferta medical spa – relaks i odprężenie

Wśród bogatej oferty zawartej na stronie https://medicaspa.pl/ wyróżnia się sferę SPA.

Zawiera ona między innymi aromatyczny peelingi na bazie soli, himalajskie peelingi cukrowe z wykorzystaniem zmielonej kawy, algowe wyszczuplające peelingi, peelingi kokosowe, orientalne, lecznicze, modelujące sylwetkę. Oferta ta jest bardzo bogata i różnorodna, każdy odnajdzie odpowiedni zabieg dla siebie.

Różnorodne seanse

W przypadku orient SPA możemy zdecydować się na różnorodne seanse marokańskie, tureckie, ajurwedyjskie, które wykonywane są przez specjalistów. Można wykupić pakiety pojedyncze, bądź też dla par, z dedykacją dla różnych osób.Zabiegi te dedykowane są dla osób, które chcą doświadczyć czegoś nowego, niepowtarzalnego i egzotycznego. Ciekawą ofertą Medica SPA są min. zabiegi biczy szkockich, wykonywane przy użyciu nowoczesnej aparatury.Odpowiedni masaż to klucz do relaksu i odprężenia

A może jednak masaż?

Dla osób chcących przede wszystkim zrelaksować się, dedykowane są również różnego typu masaże.

Wśród nich wyróżnia się masaże lecznicze, antycellulitowe, sportowe, klasyczne, relaksacyjne, masaże z udziałem kamieni, dysków solnych, masaże pianą, miodem, czekoladą, z udziałem lodu. Każdy z nich ma kojące i regenerujące działanie.

Rehabilitacja medyczna

Rehabilitacja medyczna to kolejny dział, który oferowany jest na stronie https://medicaspa.pl/ .

Do jego zakresu należy masaż głowy i twarzy, masaż głowy z akupresurą, masaż karku i barków, świecowanie uszu, lecznicze okłady borowe, technika aktywnego rozluźnienia. Wszystkie ćwiczenia oraz zabiegi mają za zadanie wzmocnienie zdrowia człowieka, poprawę sprawności i aktywności fizycznej. Wpływają również pozytywnie na psychikę pacjenta.

Zakres kosmetyki profesjonalnej

Dedykacją dla zdrowia i urody jest profesjonalna kosmetyka.

Niestety wiele osób boryka się z różnymi problemami min. skórnymi, które niestety nie dodają urody, tylko sprawiają kłopoty i wprowadzają w kompleksy. Dzięki kosmetyce profesjonalnej można usunąć wiele z takich właśnie problemów, dzięki np. użyciu odpowiedniej aparatury, właściwej regeneracji, odżywianiu skóry, wykonaniu różnego typu liftingów i zabiegów likwidujących trądzik. Do zakresu profesjonalnej kosmetyki należą również< stylizacja rzęs, depilacja, henna i regulacja brwi, masaże twarzy, eksfoliacja kwasami.Wszystkie te zabiegi przedstawione są na https://medicaspa.pl/.