Jakie zalety niesie ze sobą liposukcja laserowa – Katowice

liposukcja laserowa

W ostatnich latach liposukcja laserowa stała się najlepszą alternatywną zarówno dla liposukcji tradycyjnej, jak i dla tej wodnej czy ultradźwiękowej. Opiera się ona na zaawansowanej technologii, jest szybka i bezpieczna dla pacjenta i doskonale redukuje zbędną tkankę tłuszczową.

Liposukcja laserowa Katowice – zalety

Zabieg w klinice http://www.lipoline.pl/ niesie ze sobą wiele wymiernych korzyści, wśród tych najważniejszych wymienić można:
1. Najważniejsze – czyli modelowanie ciała poprzez redukcję tkanki tłuszczowej w różnych jego częściach.
2. Liposukcja laserowa jest dużo bezpieczniejsza niż ta tradycyjna,
wiąże się też z mniejszym ryzykiem krwawienia czy powikłań po znieczuleniu.
3. Trwałe i doskonale widoczne efekty, Usunięte komórki tłuszczowe nie odnawiają się, tak więc jeśli danej osobie przybędzie na wadze w przyszłości, to będzie to związane z odkładaniem się tłuszczu w innych partiach ciała (niż te poddane liposukcji).
4. Uelastycznienie skóry i znaczna redukcja cellulitu.
5. Po zabiegu sylwetka stosunkowo szybko nabiera pożądanych kształtów (3 miesiące).
6. Efekt gładkiej skóry i mniejsze zniekształcenia konturów sylwetki.
7. Efekt obkurczenia skóry jaki zapewnia laserowa liposukcja Katowice jest znacznie większy niż przy tradycyjnej liposukcji chirurgicznej.
8. Zabieg jest łagodny i bezbolesny, gdyż jego inwazyjność jest minimalna.
9. Znieczulenie miejscowe, a nie ogólne.
10. Brak hospitalizacji i szybka rekonwalescencja (brak przerwy w życiu codziennym, możliwy jest niemal natychmiastowy powrót do pracy).

Jak odbywa się liposukcja Katowice?

Tak jak sama nazwa wskazuje, zabieg odbywa się przy użyciu lasera. Jego światłowód, przez minimalne nacięcie (nawet 1 milimetr) wprowadzany jest do tkanki tłuszczowej. Wtedy też laserowe promieniowanie w mało inwazyjny, a przed wszystkim w bezkrwawy sposób, rozbija komórki tłuszczowe i doprowadza do uwolnienia ich zawartości (to znaczy trójglicerydów). W taki oto sposób tkanka tłuszczowa staje się płynna i w ciągu następnych kilku dni jest wchłaniana i wydalana przez organizm. Dzieje się to na drodze zwyczajnych i typowych procesów metabolicznych. Czasem też, szczególnie kiedy zabieg dotyczy dość rozległych obszarów ciała, wykorzystuje się także niskociśnieniowe odessanie nadmiaru płynów. Każda liposukcja laserowa Katowice daje naprawdę wymierne i widoczne gołym okiem efekty. Warto pamiętać, że kontury ciała nie poprawiają się od razu, ale stopniowo – dzień po dniu. Wtedy figura staje się szczuplejsza, skóra bardziej jędrna i elastyczna. Ostateczny rezultat widać zazwyczaj po trzech miesiącach od zabiegu.