Perfumy Priscilla Presley – zapach dla ciebie

Na półce sklepowej znajdujesz perfumy Priscilla Presley i od razu stawiasz sobie pytanie: „Czyżby to ta kobieta, dla której Król Rocka śpiewał „I can’t” help falling in love with You”?”. Nie inaczej! Co prawda ich małżeństwo przetrwało krótko, ale Priscilla znana jest nie tylko z bycia żoną Elvisa.

Zapach na jesień

Priscilla Presley perfumy to jeden z wielu pomysłów tej przedsiębiorczej damy. Prowadziła również butik i pracowała jako modelka, występowała w filmach, musicalu i „Tańcu z gwiazdami”. Jaki zapach unosił się wokół niej? Sprawdźmy.Na początek zobaczymy, co kryje w sobie zapach babiego lata, czyli perfumy Indian Summer. Pierwsze, intensywne nuty zaskoczą nas cytrusowymi zapachami. Nuty serca to woń fiołka, róży i lotosu, a ostatnim, najdłużej się utrzymującym zapachem, będzie woń cedru wirginijskiego.

Kwiatowe szaleństwo

Jeśli lubisz intensywne, kwiatowe zapachy, mogą spodobać ci się perfumy Roses and More. Czym jest to „coś więcej” w nazwie? Oprócz pierwszego, intensywnego zapachu róż poczujesz również aromat cytrusów i białych kwiatów.Inną kwiatową propozycją z serii priscilla presley perfumy jest kompozycja Golden Moments. Nuty głowy to mandarynka i ananas, serca – jaśmin, róża, fiołek i kwiat pomarańczy, a na koniec, w nucie bazy, wyczujesz woń drzewa sandałowego, cedru, irysów i bursztynu.

Perfumy aldehydowe – nie takie znowu straszne

Wody toaletowe to delikatniejsze zapachy, jednak warto z nich skorzystać, wybierając się np. do pracy czy na uczelnię. Propozycja Priscilli Presley to chociażby Moments, w skład których wchodzą zapachy aldehydowe, kolendry, fiołka, brzoskwini i bergamotki, następnie uwalnia się bukiet zapachów – róży, jaśminu, tuberozy, irysa i konwalii, a na koniec cała feeria woni – bursztyn, piżmo, mech dębowy, wanilia, labdanum i wetyweria. Zapewne czytając skład zauważyłaś, że perfumy Priscilla Presley zawierają aldehydy, ale możemy cię zapewnić, że nie masz się czego obawiać. Są to po prostu cząstki powstające na skutek utleniania alkoholi, które można pozyskać w sposób naturalny lub syntetyczny. W przemyśle perfumeryjnym są stosowane niemal od 70. lat, a dzięki swojej złożonej budowie wpływają na trwałość i intensywność zapachów. Szczególnie często są używane w kompozycjach kwiatowych i owocowych. Jeśli więc masz ochotę poczuć się jak adresatka romantycznej ballady, modelka i aktorka w jednym – wypróbuj perfumy Priscilla Presley.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Uroda