Sprawy organizacyjne związane z weselem

Ślub to bardzo emocjonujące wydarzenie w życiu, które wiąże się z silnymi emocjami ale też licznymi przygotowaniami. O wiele ważnych spraw trzeba się zatroszczyć z dużym wyprzedzeniem, jedną z takich kwestii jest na przykład transport gości weselnych. Do wyboru jest kilka możliwości ale najciekawszą propozycją jest autokar weselny.

Wynajem autokaru na wesele

Środek transportu dla gości weselnych powinien być dopasowany przede wszystkim do ilości osób z niego korzystających. W przypadku dużych wesel na kilkadziesiąt osób taki transport z pewnością się sprawdzi. Autobusy weselne są w stanie pomieścić wiele osób jednocześnie, dlatego każda chętna osoba będzie mogła w ten sposób dostać się z kościoła na salę weselną i potem wrócić do domu.

Dużym atutem takiej propozycji jest to, że autobus wynajmuje się z kierowcą. Nie trzeba się więc w ogóle martwić tym, kto autokarem pokieruje. Kierowca autobusu ma spore doświadczenie w kierowaniu takim pojazdem, zna skróty, które pozwalają uniknąć korków i w bezpieczny sposób przewozi gości weselnych.

Gdzie zamówić autokar?

Wynajem autokaru na wesele jest bardzo prosty, wystarczy skorzystać ze strony internetowej usługodawcy i tam zarezerwować sobie autokar z kierowcą na określony dzień i godzinę. Przy rezerwacji należy podać dzień, godzinę i czas na jaki chce się wynająć ten autokar.

Wynajmowanie autokaru na wesele przez Internet jest bardzo łatwe. Jeśli ktoś jednak woli tradycyjną formę zamawiania usługi, może ją zamówić telefonicznie bądź osobiście w siedzibie firmy.

Ile kosztuje wynajmowanie autokaru na wesele?

Koszt wynajęcia autokaru weselnego nie jest drogi, wręcz przeciwnie cena może pozytywnie zaskoczyć. Cena jest obliczana w oparciu o czas na jaki wynajmuje się pojazd.

Stawki są dosyć różne ale zazwyczaj wahają się one od 50zł do 70zł za godzinę lub 700zł do 1000zł za całą dobę. Niektóre firmy przewozowe organizują promocje dla stałych klientów lub osób z polecenia. Na stronie każdej takiej firmy można znaleźć aktualny cennik.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Moda