Na jakie okazje można założyć półgorset?

Ta część bielizny jest w naszej kulturze niezbyt popularna, choć bardzo prawdopodobne, że się to zmieni. Półgorsety mają sporo zalet, więc są coraz chętniej wybierane przez panie – zwłaszcza te świadome piękna swojego ciała. Są nowoczesne, choć nawiązują do klasyki. Są intrygujące, choć dużo zasłaniają. Są wyjątkowe. Na jakie okazje można nosić półgorsety? Kiedy sprawdzą się najlepiej?

Na romantyczny wieczór i gorącą noc’

Biustonosz gorset doskonale sprawdzi się jako bielizna na gorącą noc. Może być ciekawą alternatywą dla tradycyjnych biustonoszy oraz dla oklepanych już gorsetów. Półgorset odsłania brzuch, co czyni go jeszcze bardziej intrygującym i pociągającym. Można go zestawić z pasem do pończoch i koronkowymi majtkami, by stworzyć z nich zestaw rozpalający zmysły. W takim stroju romantyczny wieczór we dwoje po prostu musi być udany. Dobrze jeśli wszystkie elementy stroju są do siebie dopasowane stylistycznie i kolorystycznie. W sklepach z bielizną można kupić gotowe komplety, które doskonale się sprawdzają i ułatwiają dobieranie poszczególnych elementów.

Na imprezę

Mniej odważny półgorset może być świetną propozycją stylizacji na imprezę. Warto zestawić go ze spodniami o wysokim stanie po to, by stworzyć intrygujący komplet, który wyeksponuje smukły brzuch. Dobrym pomysłem będzie też założenie butów na wysokim obcasie – świetne będą kozaczki lub klasyczne szpilki z czerwoną podeszwą. To drapieżne połączenie, które przyciąga spojrzenia. To doskonała propozycja dla odważnych kobiet, które chcą pokazać trochę ciała, ale równocześnie chcą pokazać swoją unikatowość.

Na randkę

Półgorset można też z powodzeniem założyć na randkę. Jednak by trochę złagodzić jego drapieżność, powinno się go zestawić z czymś delikatniejszym np. spódnicą w długości maksi albo marynarką. Takie połączenie różnych styl pokaże, że nie jesteś nudziarą i znasz się na modzie. Dzięki takiemu kompletowi, Twoja randka może stać się początkiem romantycznej przygody. W takim wypadku dobrze, żebyś postawiła na półgorset z ramiączkami. Dzięki temu nie będziesz musiała zastanawiać się, czy nie obniża się i będziesz pewna, że zawsze leży na swoim miejscu. Cała stylizacja staje się dzięki temu bardziej skromna.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Moda