Co umieścić na nieśmiertelniku?

Jeszcze nie tak dawno temu nieśmiertelniki służyły wyłącznie do identyfikacji osób należących do armii, dlatego zawsze zawierały ich dane osobowe oraz informacje na temat jednostki czy grupy krwi. Dziś z kolei nieśmiertelnik z grawerem może być noszony przez każdego. Jeżeli chcesz go dla siebie wykonać, zobacz, co powinieneś na nim umieścić.

Pomysł nr 1 – dane osobowe

Najprostsze rozwiązania, które jako pierwsze przychodzą do głowy, często są zarazem najlepsze. Umieszczenie na nieśmiertelniku danych osobowych może być bardzo dobrym pomysłem, zwłaszcza jeśli regularnie podróżujesz albo twój stan zdrowia jest na tyle nieciekawy, iż martwisz się, że kiedyś może dojść do sytuacji, w której będziesz potrzebować nagłej pomocy.

Samo imię i nazwisko, a nawet grupa krwi okażą się jednak niewystarczające. Jeżeli chcesz, by twój nieśmiertelnik z grawerem naprawdę mógł ci kiedyś pomóc, musisz umieścić na nim numer telefonu takiej osoby, z którą ktoś mógłby się skontaktować, w razie gdyby tobie stał o się coś złego.

Pomysł nr 2 – sentencje, cytaty, motta

Na pewno już teraz przychodzi ci do głowy przynajmniej jedno takie zdanie, które od zawsze pozytywnie ci się kojarzy i które błyskawicznie motywuje cię do działania. Umieszczenie go na blaszce spowoduje, że zawsze będziesz mieć je przy sobie. Gdy tylko dopadnie cię gorszy nastrój czy chandra, spojrzysz na te ciepłe słowa i od razu uśmiech zagości na twojej twarzy.

Grawer nie musi być jednak całym długim cytatem czy wydumaną sentencją. Czasami jedno słowo potrafi dużo szybciej zadziałać na twoje emocje – jeżeli więc masz coś takiego, koniecznie wybij to sobie na blaszce, a nabierze ona wyjątkowej wartości.

Pomysł nr 3 – elementy graficzne

Podobnie jak jeden wyraz potrafi wyrazić więcej niż tysiące pięknych zdań, tak mały element graficzny może zadziałać jeszcze mocniej niż słowa. Symbole są o tyle ciekawym wyborem, że nigdy nie podają wszystkiego na tacy – tylko ty dokładnie wiesz, co one dla ciebie oznaczają.

Możesz stworzyć nieśmiertelnik z grawerem czterolistnej koniczynki na szczęście albo zdecydować się na obrazek, który tylko tobie będzie się z czymś kojarzyć. Sam wybieraj, a przy okazji stwórz też coś podobnego dla bliskiej ci osoby.

Nieśmiertelniki z grawerem dostępne są w ofercie Grawernia.pl.

Opublikowano
Umieszczono w kategoriach: Moda